כיורים

כיורי רחצה תלויים ומונחים: כיורי הרחצה, מהקלאסיים התלויים ועד למהודרים שחלקם תלויים וחלקם מונחים על מדף או ארון אמבטיה, מגיעים במבנים , צבעים, גדלים שונים ומגוון החומרים מהם עשויים רב כגון: חרס, אבן, קוריאן, זכוכית ועוד. יש להתאים הכיור בגודלו וצורתו למיקום הספציפי ולצרכיי המשתמש. כיורי הרחצה אינם מגיעים עם רשת וסיפון או סופפ כרום לפתיחה וסגירה. יש לרכוש ברז עם  נפילת מים נכונה לחור הניקוז וסיפון תואם.

 

[vc_row type="in_container" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="3/4"][vc_column_text]כיורי רחצה תלויים ומונחים: כיורי הרחצה, מהקלאסיים התלויים ועד למהודרים שחלקם תלויים וחלקם מונחים על מדף או ארון אמבטיה, מגיעים במבנים , צבעים, גדלים שונים ומגוון החומרים מהם עשויים רב כגון: חרס, אבן, קוריאן, זכוכית ועוד. יש להתאים הכיור בגודלו וצורתו למיקום הספציפי ולצרכיי המשתמש. כיורי הרחצה אינם מגיעים עם רשת וסיפון או סופפ כרום לפתיחה וסגירה. יש לרכוש ברז עם  נפילת מים נכונה לחור הניקוז וסיפון תואם.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/4"][vc_widget_sidebar sidebar_id="blog-sidebar"][/vc_column][/vc_row]