איך מומלץ לבחור אריחים לאמבטיה

[vc_row type="in_container" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/1"][vc_column_text]שיפוץ חדר האמבטיה הינו אחד התהליכים היקרים ביותר בחידוש מראה הבית, ולכן חשוב ביותר לבחור את האריחים בקפידה. ישנו היצע רחב ביותר של אריחי קרמיקה, גרניט פורצלן ועוד, וקל מאוד ללכת לאיבוד בתוך המבחר העצום הזה. לאור האמור, החלטנו לרכז עבורכם מספר טיפים חשובים לבחירת אריחים לאמבטיה.

התאימו את סוג האריח ליעדו
חשוב ביותר לזכור שישנם אריחים המיועדים לקירות, וכאלו המיועדים לרצפה. אסור בשום פנים ואופן להניח אריחי קיר על הרצפה, וזאת משום שהמוצרים הללו חלקים ביותר, ויגרמו להחלקות מסוכנות. אריחי רצפה צריכים לעמוד בדרישות קפדניות של מכון התקנים, והמרקם שלהם יהיה מחוספס.
הבדל נוסף הוא הצורות השונות לסוגים שונים של קרמיקה. אריחי הרצפה הם מרובעים, ואלו המיועדים לקיר בדרך כלל מלבניים. אל תנסו להתאים את גודל הקרמיקה שעל הקיר וזו שעל הרצפה, משום שבדרך אתם עלולים להתפשר על הבטיחות. כדאי שתשלימו עם כך שפסי ההפרדה בין האריחים לא ייפגשו.

בחירת הצבע
הגוונים הבולטים ביותר בחנויות לאריחי קרמיקה היום הם חום, בז', אפור, לבן, פנינה ושחור. ישנו מבחר אינסופי של גוונים, עיצובים ומרקמים בכל אחד מהצבעים הללו. בנוסף, ניתן לבחור גם בצבעים חיים יותר, כגון כתום, כחול,ירוק, צהוב, אדום ועוד. כדאי להתמקד כבר בהתחלה בצבע מסוים המושך אתכם במיוחד, התמקדות זו תצמצם את החיפוש ותהפוך אותו לפשוט יותר.
איכות הקרמיקה
אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן משתנים לא רק בדוגמאות שלהן, אלא גם בטיבן. חשוב ביותר לרכוש אריחים שנחתכו בלייזר. שיטת חיתוך זו מבטיחה אריחים ישרים, שקל לעבוד איתם. ריצוף באמצעות אריחים ישרים יאפשרו לכם לקבל תוצאה סופית טובה יותר. בשוק קיימים מוצרים מתוצרת סין, כמו גם מתוצרת אירופאית. חשוב להסתכל לאו דווקא על מקור האריח, אלא בעיקר על איכותו. אולי כדאי אפילו לבחור את האריחים עם איש השיפוצים שלכם, משום שהוא יידע לזהות קרמיקה איכותית בצורה הטובה ביותר.

שילוב תמונה
שימו לב שכיום נכנסו לאופנה תמונות שונות המוטבעות על גבי אריחים, והן משתלבות היטב בתוך הקרמיקה של הקיר. שילוב תמונה באחד מקירות החדר מחייבת קיר אחד פנוי, שדבר לא מסתיר אותו. האפליקציות הללו עולות הרבה כסף, וחבל להסתיר אותן באמצעות מקלחון או אמבטיון.

דבר חשוב נוסף נעוץ בכך ששילוב תמונה מצריך להשאיר את שאר הקירות באין מפריע. כל תשומת הלב צריכה ללכת לתמונה, אחרת אתם תגיעו לעיצוב עמוס מדי.
לקבלת הצעת מחיר צור קשר

שילוב צבעים
שילוב הצבעים באריחי אמבטיה הוא לא פחות מקריטי. בחנויות לאריחי אמבטיה תמצאו הצעות למבחר שילובים של אריחים מגוון מסוים. חשוב לזכור שאתם לא חייבים להשתמש בכל הדוגמאות המוצעות, ותוכלו לבחור שני גוונים, או אפילו גוון אחד שמתאים לכם. דבר חשוב נוסף הוא לא לנסות ולשלב בין סטים שונים, משום שהתוצאה עלולה להיות מאוד לא אסתטית.

על מוזאיקה
מוזאיקה היא בהחלט קישוט מבורך לחדרי האמבטיה, אך שימו לב שאתם לא מעמיסים על העיצוב. הקרמיקה מחליפה את התמונות ואת הקנטים השונים,ולא מצטרפת אליהם. פרט לכך, אם בחרתם לערב את המוזאיקה בעיצוב חדר האמבטיה, כדאי שתפחיתו את צבעי האריחים למינימום.

חברת א.ס. ריצופים בע"מ מעמידה לרשותכם מבחר גדול של מוצרי קרמיקה וגרניט פורצלן, ומספקת לכם את כל הסיוע המקצועי הדרוש לכם כדי לבחור את המוצרים הטובים ביותר בשבילכם.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type="in_container" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/2"][image_with_animation image_url="211" alignment="center" animation="Fade In"][/vc_column][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/2"][image_with_animation image_url="299" alignment="center" animation="Fade In"][/vc_column][/vc_row][vc_row type="in_container" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/2"][/vc_column][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" width="1/2"][/vc_column][/vc_row]